Sídlíme v Brně a již 27 let poskytujeme komplexní služby v oblasti topenářských a vodoinstalačních prací. Postupně jsme svoje služby rozšířili i do oblasti stavebnictví, abychom byli schopni zajistit komplexní dodávky včetně stavebních prací. Máme silný tým profesionálů, kteří mají odborné zaškolení a zkoušky a hlavně letité zkušenosti z praxe.

Ve spolupráci se svými dodavateli a projektanty se neustále snažíme o zavádění nových technologií a montážních postupů, abychom zvýšili kvalitu a tím i úspory energetických a provozních nákladů. Zároveň se snažíme o snížení nákladů spojených s montážními pracemi a následným servisem.

Více o firmě…


Naše služby začínají u technické dokumentace, pokračují přes komplexní dodávku a montáže, případné stavební práce či výrobu, po servis a pozáruční údržbu.
Více o službách…


Jsme také servisní středisko tepelných zdrojů - různých druhů plynových kotlů, ohřívačů a teplovzdušných agregátů. Uvádíme je do provozu, řešíme opravy, servis a revize.
Více o servisu…


Za dlouhé roky naší působnosti za sebou máme celou řadu dokončených projektů a spokojených zákazníků.
Více o referencích…


Zastihnete nás na uvedených telefonních číslech nebo přímo v naší provozovně na Nových sadech 28 v blízkosti centra Brna.
Více v kontaktech…